ברוכים הבאים לאתר “BeMe” (להלן: “האתר“), חברת “BeMe”  (להלן: “החברה“). האתר הינו אתר סחר אלקטרוני המציע למכירה מגוון רחב של ביגוד אופנה (להלן: “המוצרים”). מטרתנו היא להעמיד לרשות לקוחותינו מגוון מוצרים לרכישה בצורה קלה ונוחה ובמחירים אטרקטיביים.

כללי:

גולשי האתר חברים ואורחים הגולשים באתר מצהירים בזאת על כך שהם מודעים לכללי האתר ומפעיליו ומקבלים עליהם את התנאים לשימוש. באי האתר מצהירים בזאת כי לא להם ולא למי מטעמם תהיה תביעה או טענה כנגד מפעילי האתר על פי תקנון זה.

בעלי האתר (BeME) שומרים בזאת על זכותם הבלעדית לבצע שינויים באתר ובתקנון המופיע בזאת ללא הודעה מראש, ובאחריות באי האתר להתעדכן בשינוי האתר לרבות תקנון, מדיניות משלוחים, מדניות פרטיות וכד’ טרם ביצוע פעולות נוספות \ חדשות באתר.

כל המחירים המוצגים באתר זה כוללים מע”מ על פי דין

מפעילי האתר, פרטי יצירת קשר וכתובת:
את האתר מפעילים צוות BeME, צוות מיומן ומקצועי אשר יעזור לכם לבחור את המוצר הטוב ביותר.
אנו לשירותכם בכל עת ובכל שאלה.
דרכים ליצירת קשר:
דוא”ל: Office@BeME.co.il
כפתור הוואצאפ \ פייסבוק באתר: המאפשר תמיכה טכנית ושירות לקוחות בשעות הפעילות
טופס צור קשר באתר
טלפון: 0723921662
כתובת: שייקה אופיר ראש העין


מוצרים מוצרים באתר:

באתר מגוון מוצרים ביניהם מוצרים ייחודיים ל-BeME, אנו עושים הכל על מנת שהמוצרים יהיו מוצרים במחירים אטרקטיביים במיוחד עבורכם ומאידך שהמוצרים יהיו איכותיים, BeME עושים כל מאמץ על מנת להציג את המוצר המקורי בתמונות המצורפות על מנת שהתרשמותכם מהמוצר תהיה מלאה, אך לא תמיד באפשרותנו להציג את המוצר המדויק לדוגמא, המחשת צבע מדויק, רמת שקיפות ולכן, חלק מהתמונות המוצגות יהיו תמונות להמחשה בלבד.

זמינות המוצרים:
BEME עושה ותעשה כל מאמץ שהמוצרים המוצגים באתר יהיו זמינים וימצאו במלאי, זמינות המוצרים תלויה בהיקף ההזמנות ובייבואנים / יצרנים השונים. אי לכך לא תהיה כל טענה או תביעה כנגד BEME כאמור בגין חוסר זמינות מוצרים שמוצגים באתר בטענה של הפסד רווח או רכישת מוצר זה אצל צד שלישי או תשלום גבוה יותר וכו’.

אופן הרכישה והתשלום:
על המבצע רכישות באמצעות אתר זה להיות מעל גיל 18 וכשיר לבצע פעולות משפטיות מחייבות

כרטיס אשראי:
הרכישה בכרטיסי אשראי מתבצעת באופן ישיר באתר אשר נמצא מאובטח ע”י כל התקנים הנדרשים. אך באפשרותכם לבצע רכישה טלפונית בשעות פעילות BeME.
הרכישה בכרטיסי אשראי תתבצע אך ורק בכרטיסי האשראי שמוצגים באתר כקבילים לתשלום.
ברכישה בכרטיס אשראי ישנה אפשרות לרכוש מוצרים בתשלומים על פי גובה הקנייה ועל פי סוג המוצרים, הכל בהתאם לתנאים המוצגים בעת הרכישה. BeME לא מחויבת לבצע מכירה באמצעות כרטיסי אשראי והדבר נתון לשיקולה הבלעדי.

PayPal:
BeME מאפשרת תשלום ע”י שירות PayPal \ פייפל. BeME אינה אחראית על טיב שירות התשלום, תקלות, זמינות, תשלומים נוספים נדרשים לשירות באם ימצאו כאלו ויש לקרוא את תקנון השירות הנ”ל ולהסכימו טרם ביצוע תשלום דרכו.

משלוחים:
BeME עושה את המרב להוסיף מגוון שירותי משלוח ואפשרויות איסוף עצמי על-מנת לקבל את המוצר בהקדם האפשרי ובדרך שנוח לכן. יחד עם זאת, יש לוודא כי תנאי המשלוח וזמני אספקת המשלוח לשביעות רצונכם טרם בחירת ספר המשלוחים.

החזרת מוצרים:
מוצרים שאינם מוצרים שאסורים בהחזרה על פי משרד הבריאות ו\או מוצרים שלא נפגמו ו\או נעשו בהם שימוש, ניתן יהיה לבטל את העסקה בתוך 14 ימים מיום הרכישה. באחריות הרוכש לדאוג שהמוצר יחזור במצבו המקורי ובזמן המצוין לבעלי BeME
BeME תהיה זכאית במקרה זה לגבות דמי ביטול בשיעור של 5% ממחירה של העסקה שהתבצעה או 100ש”ח לפי הנמוך מבין שניהם.

החזרת מוצרים יתבצעו אך ורק כשלמוצר מצורפת חשבונית הקנייה המקורית שהונפקה עבורה.
על פי משרד הבריאות אין החזרות של הלבשה תחתונה (כולל חלוקים)

אחריות למוצרים:
א. BeME מבצעת בדיקה קפדנית לכל מוצר בקבלתו ובדיקה נוספת טרם המשלוח ומוודא כי כל מוצר תקין. עם זאת, במקרה של מוצר פגום הנכם רשאים לשלוח לצוות האתר את המוצר [רחוב שייקה אופיר 14, ראש העין. אלא אם הוסכם אחרת] בצירוף מכתב המתאר את הפגם במוצר. לאחר שנקבל את פנייתכם, נשלח אליכם שנית את המוצר על פי הזמנתך המקורית ובלבד שהוא נמצא במלאי.
ב. אין אחריות על שימוש שאינו תקין ולא אחראי במוצר.

אחריות משלוחים:
BeME  מעדכנת לאחר רכישה בזמן ביצוע העברה לספק משלוחים בהתאם לבחירה. BeME איננה יכולה להיות אחראית על זמני המשלוח מרגע זה ואחריות זמני אספקת המשלוח בהתאם לספק המשלוח.

הצהרת פרטיות:
BeME
 מצהירה ומתחייבת בזאת שלא יעשה שימוש בפרטי הלקוח הנמסרים למען ביצוע הקנייה כגון: מספר תעודת זהות, שם העסק, שם פרטי או שם משפחה, כתובת דוא”ל או ח.פ .
BeME
 מתחייבת בזאת לא להעביר פרטים שהתקבלו לצורך ביצוע העסקה לצד שלישי כלשהוא מלבד לחברת האשראי.
ובכל מקרה, 
BeME מתחייבת לא תשמור את פרטי כרטיס האשראי לאחר ביצוע ההזמנה ולא תעשה בו שימוש בהזמנות הבאות.

דין ושיפוט:
הדין אשר חל על כל הפעולות באתר ועל תקנון זה הוא הדין הישראלי בלבד. בכל מקרה של מחלוקת תהיה לבית המשפט של מחוז פתח תקווה הסמכות הבלעדית לדון בתביעה.

BeME הינו אתר הפועל ברשת האינטרנט ומשמש כחנות וקטלוג להצגת מוצרי ביגוד.
הזכויות שמורות לכל התכנים והחומר הפרסומי המוצג לרבות עיצובים תמונות וכו’ ל-BeME